Encounters
with our past…

Language preference

Deutsch
English (UK)
Polski

Nowotomyska Galeria Internetowa

Language preference

Deutsch
English (UK)
Polski
Koło Gospodyń Wiejskich w Bukowcu - lata 60. View full size
Faces on this photo: Adamczak Danuta z d. Patan, Adamczak Krystyna z d. Adamczak, Adamiak Jadwiga z d. Klorek, Bayer Longina z d. Skrzypińska, Bobkiewicz Aniela z d. Flak, Boch Krystyna z d. Pińczyńska, Buta Krystyna z d. Słocińska, Błaszak Genowefa z d. Buda, Błaszak Jadwiga z d. Sroczyńska, Chmielewska Regina z d. Kurkowiak, Czajka Czesława z d. Jankiewicz, Darcz Krystyna z d. Domagała, Dobroniecka Stefania z d. Przybylska, Dopierała Maria z d. Dzięcioł, Drąg Urszula z d. Bayer, Fliegner Teobald, Galas Henryka z d. Nolka, Geisler Weronika, Gierczyński Leonard ks., Grzybowska Zofia z d. Słocińska, Haraszczak Lidwina z d. Bochna, Henicz Danuta, Jarmuż Anna z d. Pasiciel, Kaczmarek Danuta z d. Łuczka, Każmierowska Irena z d. Dawidowska, Kokot Leokadia z d. Kazmierowska, Koza Anna z d. Koza, Koza Maria z d. Koza, Koza Łucja z d. Szczecińska, Kucz Stefania z d. Koza, Maćkowiak Borysława z d. Walkowiak, Melerowicz Felicja z d. Woźniczak, Nowaczyk Genowefa z d. Ziemek, Patan Zofia z d. Bielawa, Pięta Teresa z d. Koz, Pluskota Danuta z d. Nowaczyk, Polh Maria z d. Patalas, Przybylska Wanda z d. Szymczak, Płócienniczak Maria z d. Maćkowiak, Rozynek Gabriela z d. Kościarz, Skotarek Bronisława z d. Koza, Sucharzewska Elżbieta z d. Przybylska, Sucharzewska Zofia z d. Koza, Szczepaniak Anna z d. Napierała, Słocińska Adela z d. Buda, Słocińska Zofia z d. Pieta, Wawrzyniak Maria z d. Sroczyńska, Zimna Helena z d. Klorek

Koło Gospodyń Wiejskich w Bukowcu - lata 60.

Fotografia z albumu pani Anny Szczepaniak.
Liczne grono gospodyń wiejskich upamiętnione na fotografii wraz z ówczesnym proboszczem Leonardem Gierczyńskim i przedstawicielami powiatowej władzy oraz dyrektorem szkoły panem Fliegnerem.

Comments

Add a comment
  • M.Bratek on 08-08-2013 21:25 M.Bratek said

    Na tej fotografii zostały rozpoznane następujące osoby: w 2 rzędzie 1 stojąca z lewej strony to Jadwiga Błaszak z d.Sroczyńska, w 3 rzędzie 5 z lewej strony to Maria Dopierała (z d.Dzięcioł),w ostatnim rzędzie 8 z lewej strony to Maria Wawrzyniak (z d. Sroczyńska)- jest jeszcze kilka osób, które zostały rozpoznane, ale znacznie lepiej byłoby ,aby identyfikacji i opisu dokonały one same lub ich rodziny.